Infirmier/terapeut de mediu. Stavanger, Norvegia

Locuri disponibile: 2

Anunț valabil până la 2.11.2014

Vedere generala din Stavanger

Sus, lângă Gausel, avem o vedere largă a districtului nostru, care se află între Stavanger, Sandnes și Sola. Servicii de îngrijire la domiciliu Hinna este cea mai mare afacere din orașul Stavanger. Firma are 850 de angajați dedicați, care furnizează servicii în spitale, centre de sănătate mintală și pentru persoanele cu tulburări cognitive. Vom crea, îmbunătăți, pentru a fi mândri de ceea ce oferim în fiecare zi.

Responsabilități:

  • căutăm un infirmier/terapeut de mediu pentru centrul de îngrijire la domiciliu Hinna. Lucrăm cu persoanele cu dizabilități intelectuale ușoare și / sau dificultăți în spectrul autismului. Sunt schimburi de zi/ seară, iar în fiecare al patrulea weekend se lucrează. Ca infirmier/terapeut de mediu vei fi responsabil pentru inițierea, planificarea, implementarea și evaluarea inițiativelor, în conformitate cu nevoile individuale ale pacientului.  Vei colabora, de asemenea, cu parteneri externi și interni și îi vei ajuta pe noii angajați ai centrului să se adapteze.

  • infirmier autorizat sau absolvent al unei forme de învățământ, de trei ani, în domeniul sănătății sau social
  • limba de lucru este norvegiana, deci nivelul scris/oral trebuie să fie unul foarte bun

Educație:

  • colegiu/ universitate
  • școală postliceală în domeniul sănătății, social

Limbă:

* norvegiana

Abilități

  • angajament
  • interes în dezvoltarea profesională
  • orientat spre soluții
  • etică profesională
  • este de dorit experiență de lucru relevantă

Oferim:

  • poziție de lucru: 100 %
  • oportunități bune de dezvoltare profesională
  • un mediu de lucru fantastic
  • flexibilitate
  • mediu de lucru activ și incitant
  • salariu-infirmier: codul 645500, 373.300-454.400 coroane, în funcție de vechime
  • terapeut de mediu: cod 667500, 364.500-419.500 coroane, în funcție de vechime

Puteți găsi anunțul original și puteți aplica urmând linkul: