Infirmier/asistent medical, Centrul de îngrijire Sandslivegen, Bergen, Norvegia

Locuri disponibile: 4

Anunț valabil până la 22.03.2015

Bergen-vedere generala Foto: godtiglasset.com

Bergen-vedere generala
Foto: godtiglasset.com

Se lucrează în schimburi și în fiecare al treilea weekend.

Centrul de îngrijire Sandsliveien oferă servicii de îngrijire pentru cinci pacienți, cu diferite nevoi de sprijin. Munca noastră profesională este parțial legată de sarcinile de zi cu zi, de asistență, de provocările comportamentale și tulburări mentale. Avem libere patru posturi, pentru infirmieri și asistenți medicali.

Responsabilități:

  • asigurarea unui mediu de locuit bun pentru rezidenți, precum și a altor servicii, în conformitate cu dorințele și nevoile acestora
  • îngrijirea zilnică
  • pregătirea și monitorizarea deciziilor, în temeiul Legii privind asistența medicală, cap. 9
  • administrare de medicamente
  • cerințe de contact primar

Calificări:

  • asistent medical sau infirmier autorizat
  • experiență
  • competențe medicale
  • de preferat, permis de conducere categoria B
  • bune cunoștințe de norvegiană, scris și vorbit

Studii:

  • colegiu/universitate
  • asistență medicală, infirmierie
  • asistent medical/infirmier

Limbă:

* norvegiana

Aptitudini:

  • condiție fizică bună, angajament pentru grupul de utilizatori
  • abilităţi bune de comunicare şi de lucru în echipă
  • capacitatea de a lucra independent, dar şi în echipă
  • deschidere, loialitate, flexibilitate
  • stare psihică bună

Vă oferim:

  • poziție de lucru: 100 %
  • salariu de la 381.700 la 432.850 de coroane, pe an
  • un loc de muncă incluziv (IA)

Poți găsi anunțul original și poți aplica urmând linkul :

!!! Site-ul www.asistentmedicaliinnorvergia.ro nu este agenție de recrutare și nu intermediază angajarea pentru posturile vacante publicate. Persoanele interesate pot contacta în mod direct angajatorii.