Centrul de tratament Welhavensgate, Oslo, Norvegia

Postul vizat: asistent medical
Anunţ valabil până la 29.07.2014

Sectorul Frogner are peste 52.000 de locuitori, şi se întinde din zona Hus, Parcul Vigeland până la parcul regal.
Vrei să lucrezi cu noi într-un district interesant, cu multe oportunităţi şi provocări? Pentru informaţii despre oraş şi serviciile noastre, intră pe www.bydel-frogner.oslo.kommune.no.
Cauţi de lucru ca asistent medical în mijlocul oraşului? Centrul Welhavensgate este unul din cele cinci centre de tratament din Frogner, conceput pentru 11 de persoane cu boli mintale. Asigurăm servicii de îngrijire acasă, la bolnav, chiar şi pe timp de noapte, în funcţie de nevoile individuale. Viitorul angajat va face parte dintr-un grup de personal multidisciplinar.
Responsabilităţi:
* coordonarea cerinţelor de lucru cu alte autorităţi
* execută model
* responsabilitatea pentru medicamentele administrate

Calificări:
*asistent medical
*experienţă şi interes în domeniul sănătăţii mintale şi retardului mental
* cunoştinţe de sănătate şi servicii umane, mai ales capitolul 9
* cunoştinţe bune de norvegiană: nivelul 3 sau, mai bine chiar, Bergentest

Caracteristici:
* condiţie fizică bună
* abilităţi pentru munca în echipă
* afinitate pentru lucrul independent, dar şi în echipă
* flexibilitate
* orientat spre soluţii
* responsabil
* contribuie activ la un bun mediu de lucru
Oferim:
*poziţie de lucru full-time
* un mediu de lucru interesant, în două schimburi, cu fiecare al treilea weekend în care se lucrează
* mediu de lucru bun,cu posibilitatea de dezvoltare profesională şi personală
* cerinţe de lucru interesante şi provocatoare
* salariu-treapta de salarizare 23-36
Educaţie:
* colegiu/universitate
Anunţul original poate fi găsit urmând linkul:

vedere din sectorul frogner

/finn/job/fulltime/object?finnkode=50010746&searchclickthrough=true