Centrul de tratament Grefsen, Oslo, Norvegia

Postul vizat: asistent medical

Anunț disponibil până la data de 22.08.2014

Sectorul Nordre Aker are în jur de 49.000 de locuitori și se întinde de la Badebakken, în sud, prin Maridalen și Solemskogen, în nord, și de la șoseaua spre Trondheim în partea de est, până la Sognsvannsbekken, în partea de vest. Sectorul are sloganul: “La început de Oslo”. Acest lucru spune ceva, atât despre localizarea geografică, cât și despre ambițiile locuitorilor. Locurile de muncă din Oslo vor fi caracterizate prin diversitate. Încurajăm pe toată lumea care este eligibilă să aplice, indiferent de vârstă, handicap, sex, orientare sexuală, religie sau origine etnică. Primăria din Oslo pune accentul pe adaptarea condițiilor de muncă, dacă este nevoie de așa ceva. Potrivit Freedom of Information Act, solicitantul poate opta să nu apară pe lista publică, dar numai în anumite situații, întemeiate.

Centrul de tratament Grefsen oferă asistență medicală, îngrijire și tratament pentru persoanele care locuiesc la domiciliu.

Responsabilități:

  • îngrijire medicală
  • contact cu membrii familiei, medici, azile și spitale
  • supraveghere seara și în week-end
  • responsabilitate primară pentru monitorizarea planului de tratament

Calificări:

  • asistent medical
  • plăcerea de a lucra în mod independent
  • flexibilitate și orientare spre soluții
  • permis de conducere
  • bune cunoștințe de limbă norvegiană, scris și vorbit
  • rezistență la stres
  • dorința de a contribui la crearea unui mediu bun de lucru
  • experiența este de dorit

Proprietăți:

*condiție fizică bună

Oferim:

  • poziție de lucru full-time
  • sarcini variate și provocări profesionale
  • mediu de lucru bun și stabil
  • salariu conform treptei de salarizare 23-36 (379.250-459.800 de coroane pe an), în funcție de vechime

Educație:

*colegiu/universitate

* asistent medical

Anunțul original poate fi găsit urmând linkul: http://www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=50077671&searchclickthrough=true.