Asistent medical/student asistenţă medicală, Askim, Norvegia

Locuri disponibile: 2

Valabilitatea anunţului nu este specificată

People4you este una dintre firmele de recrutare cu cea mai rapidă creștere din Norvegia. Consultanţii noştri au o experiență solidă în branşă și utilizează instrumente certificate DNV.

Harta localitatii Askim-puncte de reper Foto: www.vebidoo.de

Harta localitatii Askim-puncte de reper
Foto: www.vebidoo.de

Căutăm pentru municipalitatea Askim asistenţi medicali, pentru perioada verii. E vorba de perioada cuprinsă între săptămâna 27 şi săptămâna 32.

Responsabilităţi:

  • asistenţă la domiciliu

Timp de lucru:

  • 30-15
  • 45-22.15

Calificări:

  • asistent medical autorizat
  • student la asistenţă medicală, cu patru semestre deja parcurse

Calităţi personale:

  • capacitatea de a te dezvolta într-un mediu cu un ritm rapid de lucru
  • abilitatea de a lucra independent
  • siguranţă în ceea ce priveşte competenţele necesare asistentului medical
  • bună dispoziţie şi atitudine pozitivă

Vă oferim:

  • o vară instructivă, cu posibilitatea de a-ţi construi experiența
  • crezi că te atrage şi că sună bine oferta?
  • Te rugăm să ne contactezi pentru a auzi ceea ce îţi putem oferi!

Poţi găsi anunţul original şi poţi aplica urmând linkul:

!!! Site-ul www.asistentmedicaliinnorvergia.ro nu este agenție de recrutare și nu intermediază angajarea pentru posturile vacante publicate. Persoanele interesate pot contacta în mod direct angajatorii.

4 comentarii la “Asistent medical/student asistenţă medicală, Askim, Norvegia

  1. Bob Dumitru Marian

    Buna ziua . Eu sunt asistent medical generalist cu studile terminate in vara anului 2014 . am fost voluntar al ser icilor de urgente UPU si Serviciu de Ambulanta . Mias dori tare mult sa imi gasesc ceva de munca in ceia ce imi place sa fac si fac cu mult drag 🙂 . As dori sa stiu posibilitatea dea fi angajatul dumneavoastra . Mati putea contacta la numarul de telefon : 0760539852 sau pe maill : maryan_90b@yahoo.com

    1. asistent Autor postare

      Imi pare rau, dar n-ati inteles. Nu suntem agentie de recrutare si plasare, ci un site de informatii. Publicam, printre altele, anunturi, ceea ce reprezinta un punct de plecare, util, indraznesc sa sper. Puteti sa aplicati la job-urile postate pe acest site, daca sunteti eligibil, sau puteti sa cautati alte job-uri pe finn.no sau jucan.no.Succes!

Lasă un răspuns la Alexei Anulează răspunsul