Asistent medical, Terapie Intensivă, Spitalul Universitar Oslo, Norvegia

Locuri disponibile:6

Anunț valabil până la 18.01.2015

Spitalul Ullevål, parte a Spitalului Universitar din Oslo

Secția de Terapie Intensivă a Clinicii de Urgență din cadrul Spitalului Ullevål (parte a Spitalului Universitar din Oslo) deschide secțiunea recent renovată(PO2), cu până la 14 paturi pentru îngrijirea postoperatorie a pacienților.

Responsabilități:

  • asistență postoperatorie pentru pacienți cu afecțiuni neurologice, gasroenterologice, ortopedice sau cu afecțiuni ce necesită chirurgie plastică.
  • Lucrând în PO1 vei dobândi, în plus, experiență în traumatologie

* asistent medical autorizat, cu experiență în chirurgie sau într-o secție medicală, motivat să facă față unor noi provocări profesionale

Educație:

  • Colegiu / Facultate
  • Asistență medicală

Abilități:

  • angajat, deschis unor noi provocări profesionale
  • abilitatea de a evolua într-un mediu de lucru solicitant
  • deschidere spre colaborare, dar și abilitatea de a lucra în mod independent
  • asumarea responsabilităților și contribuție la dezvoltarea profesională a mediului de lucru, în interesul pacientilor noștri și a familiilor lor

Vă oferim:

  • poziție de lucru: 100 %
  • cerințe de lucru variate și provocatoare
  • mediu de lucru bun, colegi profesioniști
  • posibilitatea de a negocia schimburile de lucru
  • 3 schimburi/zi, iar în fiecare al treilea weekend se lucrează

Poți vizualiza anunțul original și poți aplica urmând linkul:

3 comentarii la “Asistent medical, Terapie Intensivă, Spitalul Universitar Oslo, Norvegia