Asistent medical, secția Urologie, Spitalul Universitar Stavanger, Norvegia

Anunț valabil până la 3.12.2014

Intrarea in Spitalul Universitar Stavanger

La departamentul de Urologie avem liber un post pentru asistent medical, perioadă nedeterminată, 82 % din timp, schimb zi/noapte, pentru secția 5D. Aceasta tratează pacienții cu tulburări ale rinichilor, tractului urinar și aparatul genital masculin. Avem o colaborare strânsă cu ambulatoriul de urologie. Un procentaj mare de pacienți este examinat și tratat pentru afecțiuni oncologice.

Responsabilități:

  • contactează asistentul-șef pentru mai multe informații
  • interesant și provocator

Calificări:

  • interes pentru instruire/ dezvoltare profesională
  • experiență relevantă, de dorit

Studii:

  • colegiu/ universitate
  • asistență medicală
  • asistent medical

Limba:

  • norvegiană

Abilități:

  • abilități de lucru în echipă
  • flexibilitate
  • motivare și dorința de a te dezvolta profesional
  • abilitatea de a lucra independent și în echipă
  • motivate și interesat în procesul de educare / supraveghere a pacienților

Putem oferi:

  • poziție de lucru 82%
  • un mediu professional bun
  • posibilitatea de formare continuă, cursuri şi seminarii
  • facilități bune pentru dezvoltare profesională
  • salariu conform acordurilor locale

Poți vizualiza anunțul original și poți aplica urmând linkul: