Asistent medical, perioada verii, Bergen, Norvegia

Posturi disponibile: 6

Anunț valabil până la 11.04.2015

Asistenta la domiciliu Foto: www.jucan.no

Asistenta la domiciliu
Foto: www.jucan.no

Centrul de îngrijire la domiciliu Solheim caută asistenți medicali care să lucreze temporar, în perioada 22 iunie-16 august. Aceștia vor face parte din grupul de asistență la domiciliu, îngrijire și patrulare de noapte. Se lucrează în schimburi de zi / seară sau de noapte și în fiecare weekend. Solicitantul trebuie să fie în măsură să prezinte autorizație norvegiană valabilă și să stăpânească limba norvegiană, atât oral, cât și în scris. Vom pune accent și pe o condiție fizică bună, experiență într-o poziție similară și pe capacitatea de a coopera interdisciplinar.

NB! Introduceți perioada în care doriți să lucrați și specificați dacă doriți să lucrați de zi / seară sau de noapte.

Responsabilități:

  • întreținerea și îngrijirea pacienților, la domiciliul acestora

  • autorizație norvegiană de asistent medical (sau altă autorizație de sănătate)

Educație:

  • colegiu/universitate
  • asistență medicală

Limbă:

* norvegiană

Abilități:

  • loialitate
  • atitudine pozitivă
  • independență
  • abilități bune de colaborare

Oferim:

  • poziție de lucru: 100%
  • poziție de lucru: 80% -100%
  • salariu conform educației și tarifelor locale
  • perioada de lucru 22 iunie-16 august 2015

Poți găsi anunțul original și poți aplica urmând linkul:

!!! Site-ul www.asistentmedicaliinnorvergia.ro nu este agenție de recrutare și nu intermediază angajarea pentru posturile vacante publicate. Persoanele interesate pot contacta în mod direct angajatorii.