Asistent medical, infirmier, student, Sadnes, Norvegia

Locuri disponibile:5

Anunţ valabil până la 18.03.2015

Sandnes-vedere de ansamblu Foto: en.wikipedia.org

Sandnes-vedere de ansamblu
Foto: en.wikipedia.org

Localitatea Sandnes este situată în Nord-Jæren şi este al şaptelea oraş, ca mărime, din Norvegia, cu peste 73. 000 de locuitori.

Echipa ROP oferă servicii persoanelor dependente, precum şi celor care suferă de boli mintale. Recent, am înfiinţat Lutsivegen, un spaţiu pentru patru persoane care au nevoie de monitorizare suplimentară.

Avem libere următoarele poziții:

  • asistent medical/ infirmier 100 %
  • asistent medical/ infirmier/ terapeut de mediu 80 % (temporar)
  • terapeut de mediu/ studenți 17 % (pentru fiecare al 3-lea weekend).
  • Bărbaţii sunt încurajați să aplice.

Responsabilități:

* monitorizare, documentare, planuri de îngrijire, rapoarte și planuri individuale, în colaborare cu specialistul și cu alte categorii profesionale

  • trei ani colegiu/ universitate în domeniul științelor sociale și al sănătăţii, de preferat asistenţă medicală
  • specializare în sănătate mintală și/ sau abuzul de substanțe
  • de dorit experienţă în boli psihice şi abuz de substanţe, precum şi deviaţii de comportament
  • o bună cunoaştere a limbii norvegiene, scris şi vorbit
  • permis de conducere categoria B

Abilităţi:

  • creativitate şi orientare spre soluţii
  • bune abilităţi relaţionale
  • rezistenţă la condiţii de lucru solicitante şi la situaţii neprevăzute
  • condiţie fizică bună

Vă oferim:

  • poziţie de lucru: 17-100 %
  • un mediu de lucru interesant
  • competenţe profesionale ridicate
  • educare continuă
  • salariu conform normelor locale, la care se adaugă un spor de risc, de 000 de coroane.
  • salariul pentru studenţii cu studii relevante: 295.652-341.600,
  • pentru studenţii-infirmieri, un spor de 10.000- 25.000 de coroane

Poţi găsi anunţul original şi poţi aplica urmând linkul :

!!! Site-ul www.asistentmedicaliinnorvergia.ro nu este agenție de recrutare și nu intermediază angajarea pentru posturile vacante publicate. Persoanele interesate pot contacta în mod direct angajatorii.