Asistent medical, Frieda Fasmers Minne, Bergen, Norvegia

Anunţ valabil până la 10.03.2015

Centrul de îngrijire este situat în Loddefjord şi are 66 de locuri, distribuite în trei departamente. Se lucrează în două schimburi şi în fiecare al treilea weekend.

Responsabilităţi:

  • cerinţe de asistenţă medicală
  • contact primar
  • înregistrarea pacienţilor
  • menţinerea legăturii cu partenerii colaboratori
  • documentare
  • educaţie şi cooperare interdisciplinară

Calificări:

  • autorizaţie din partea autorităţii de sănătate
  • competenţe de bază în lucrul cu calculatorul. Vei fi instruit în acest sens
  • de preferat, experienţă în îngrijirea bătrânilor
  • o bună stăpânire a limbii norvegiene, scris şi vorbit (Bergentest)
  • pentru cei care au studii înafara Norvegiei-recunoaştere NOKUT

Educaţie:

  • colegiu/universitate
  • asistenţă medicală

Limbă:

* norvegiană

Abilităţi:

  • căutam o persoană implicată, căreia îi place să lucreze cu persoanele în vârstă
  • bune abilităţi de cooperare, responsabilitate şi capacitatea de a lucra independent şi eficient
  • orientare spre servicii şi iniţiativă
  • flexibilitate şi structurare
  • orientare spre rezultate
  • contribuţie la crearea unui mediu de lucru bun
  • condiţie fizică bună

Vă oferim:

  • poziţie de lucru: 100%
  • salariu între 388.700 şi 440.100 de coroane, pe an
  • o schemă bună de asigurare
  • un mediu profesional bun
  • un loc de muncă incluziv (IA)

Poţi găsi anunţul original şi poţi aplica urmând linkul :

!!! Site-ul www.asistentmedicaliinnorvergia.ro nu este agenție de recrutare și nu intermediază angajarea pentru posturile vacante publicate. Persoanele interesate pot contacta în mod direct angajatorii.