Asistent medical, Centrul de sănătate și bunăstare Lauggsand și Buran, Trondheim, Norvegia

Anunț valabil până la 25.10.2014

Activitati recreative in centrul Laugsand

La Centrul de sănătate și bunăstare Laugsand și Buran avem un post liber, contract de muncă pe perioadă nedeterminată, program 100%. Poziția este disponibilă începând de astăzi. Unitatea este situată central, în estul orașului, lângă centrul comercial Solsiden și Sirkus. Laugsand și Buran este format din două centre de tratament, îngrijire la domiciliu și o cafenea de cartier. Suntem mândri că ambele sunt certificate Livsgledesykehjem. Buran a fost prima unitate de îngrijire din Norvegia care a fost certificată, iar în acest an a obținut același statut și Laugsand. Pacienții beneficiază săptămânal de activități individuale în aer liber. Avem o diversitate de pacienți, ceea ce face ca sarcinile de lucru să fie interesante și provocatoare.

Responsabilități:

  • cerințe de lucru uzuale
  • îndrumarea colegilor
  • dezvoltarea profesională a unității
  • grija față de pacient

Calificări:

  • asistent medical autorizat

Studii:

  • colegiu/universitate
  • medicină/ sănătate / pregătire profesională în domeniul social

Limbă:

* norvegiana

Abilități:

  • plăcerea de a lucra în echipă și de a gândi interdisciplinar
  • abilitatea de a lucra în mod independent și de a-ți asuma responsabilitatea
  • flexibilitate și creativitate
  • etică profesională
  • plăcerea de a lucra în schimburi
  • atitudine pozitivă, angajament
  • bune abilități de scris și vorbit
  • abilitatea de a fi structurat și ordonat
  • limba norvegiană, vorbit și scris bine
  • condiție fizică bună

Vă oferim:

  • poziție de lucru: 100 %
  • colegi calificați
  • un mediu de lucru pozitiv și plăcut
  • mediu bun pentru dezvoltarea profesională
  • sarcini de lucru interesante, provocatoare și diverse
  • deschidere spre noutate și spre neconvențional
  • traininguri interne
  • schimburi de lucru de zi/seară, cu fiecare al treilea weekend în care se muncește
  • salarizare conform acordurilor centrale și locale
  • oferim flexibilitate în stabilirea schimburilor de lucru
  • fiecare planificare este păstrată jumătate de an, astfel încât orele de muncă sunt previzibile

Puteți vizualiza anunțul original și puteți aplica urmând linkul: