Asistent medical, centrul de îngrijire la domiciliu Snillfjord, Norvegia

Anunț valabil până la 12.02.2015

Localitatea Snillfjord are aproximativ 1.000 de locuitori și este poarta de acces la mare, practic o tranziție între mare și munte, învecinată în sud cu județul Trøndelag. În ceea ce privește centrul de îngrijire Snillfjord, avem o poziție liberă, de asistent medical, cu timp de lucru 80%. Se lucrează în schimburi, precum și în fiecare al treilea weekend. Candidatul selectat va lucra în domeniul îngrijirii la domiciliu, în perioada 03/01/15 -01/04/16.

Centrul de ingrijire Snillfjord Foto: www.snillfjord.kommmune.no

Centrul de ingrijire Snillfjord
Foto: www.snillfjord.kommmune.no

Calificări:

  • asistent medical autorizat
  • permis de conducere categoria B

Responsabilități:

  • profesionalism
  • abilitatea de a lucra independent, dar și de a lucra în echipă
  • cerințe care țin, direct sau indirect, de pacient
  • documentare în Gerica

Accentul se pune pe abilitatea de a colabora în echipe, pe flexibilitate, implicare și pe abilitatea de a lucra în mode independent. Oferim un sistem de asigurări bun și un salariu conform tarifelor locale.

Ar fi indicat să utilizați aplicația on-line, iar eventualele certificări vor fi prezentate la interviu. Documentele de inscriere nu vor fi returnate. Minoritățile etnice sunt încurajate să aplice.

Sunt necesare și bune abilități de comunicare în limba norvegiană, atât scris, cât și oral.

Atestatul de la Poliție va fi prezentat în momentul semnării contractului.

Poți găsi anunțul original și poți aplica urmând linkul :

!!! Site-ul www.asistentmedicaliinnorvergia.ro nu este agenție de recrutare și nu intermediază angajarea pentru posturile vacante publicate. Persoanele interesate pot contacta în mod direct angajatorii.

2 comentarii la “Asistent medical, centrul de îngrijire la domiciliu Snillfjord, Norvegia

  1. burlacu iftime

    hello my name is burlacu iftime are moldova romania town of Targu Neamt am 25 years old and post- secondary graduate school care 2nd year and I would like to come to do in the summer in Norway practice can ? more room ? I did a lot of practice in gynecology and I very much knowledge about it! know English response from your average wait with great respect! a beautiful evening

    1. asistent Autor postare

      Nu stiu daca ati navigat putin pe site:). Nu intermediem oferte de locuri de munca, doar publicam anunturi de angajare, printre altele, ca punct de plecare. Este util, indraznesc sa cred, sa aveti traduse anunturile de angajare din norvegiana in romana. Dar, in afara de informatii, altceva nu va putem oferi. Succes!