Asistent medical, Centrul de îngrijire la domiciliu Høybråten, Oslo, Norvegia

Anunț valabil până la 2.12.2014

Vedere din cartierul Stovner

Centrul de îngrijire din cartierul Stovner vrea să devină cel mai bun din oraș. Căutăm un asistent medical, de preferință unul cu experiență în îngrijirea la domiciliu. Avem un post liber, în cadrul căruia lucrezi în fiecare al 3-lea weekend (zi/noapte). Ai dori un loc de muncă, în care să ai diverse provocări și responsabilități?

Responsabilități:

  • asistent medical care să lucreze la domiciliul pacientului
  • colaborare interdisciplinară strânsă
  • instruirea colegilor, studenților și ucenicilor
  • lucrul ziua și noaptea și la fiecare al treilea weekend

Calificări

  • bune abilități de comunicare scrisă și orală în norvegiană (nivel 3, minim)
  • autorizație norvegiană de lucru
  • permis de conducere categoria B

Educație:

  • colegiu/universitate

Abilități:

  • locul de muncă necesită un grad semnificativ de autonomie
  • vrem să interacționezi bine profesional, cu alți angajați, să-ți placă să fii un model pentru colegi, elevi și ucenici deopotrivă
  • ne dorim să ai abilitatea și dorința de a găsi soluții la provocările zilnice
  • condiție fizică bună

Vă oferim:

  • poziție de lucru: 100 %
  • un loc de muncă interesant, independent și provocator, cu oportunitatea de a te dezvolta profesional
  • schemă de asigurare bună
  • salarizare conform acordurilor în vigoare

Poți găsi anunâul original și poți aplica urmând linkul:

2 comentarii la “Asistent medical, Centrul de îngrijire la domiciliu Høybråten, Oslo, Norvegia

    1. asistent Autor postare

      Mai multe informatii legate de acest anunt gasiti exact la finele anuntului. Linkul de la final va trimite direct catre anuntul original si,implicit,catre angajator.
      Site-ul nu intermediaza oferte de munca,ci doar informeaza asupra acestora. Succes!