Asistent medical, Centrul de îngrijire la domiciliu Frogner, Norvegia

Locuri vacante: 3

Anunțul este valabil până la 26.08.2014

Centrul de asistență la domiciliu Frogner este organizat în patru zone geografice. Zona Bygdøy Gimle are aproximativ patru infirmiere, 14 asistenți medicali și un consultant medical, care coordonează serviciul și asigură integrarea sistemelor de calitate. În cadrul sectorului colaborăm cu terapeuți și cu coordonatori pentru bolnavii în fază terminală. Deci, dacă vrei să lucrezi într-un bun mediu de dezvoltare personală și profesională, atunci ești cel căutat de noi.

Pentru zona Bygdøy Gimle avem trei posturi vacante ca asistenți medicali începând cu 01.09.2014. Muncim în două schimburi, cu fiecare al treilea week-end lucrat. Mergem pe jos, cu bicicleta sau cu mașina până la pacienții noștri. Este de dorit experiență pentru îngrijirea persoanelor în vârstă și permis de conducere categoria B. Condiție fizică bună este încă una dintre cerințe. Așteptăm cu nerăbdare să primim un semn de la tine.

Responsabilități:

  • asistență medicală directă; trebui să te asiguri că sarcinile de îngrijire medicală sunt efectuate în conformitate cu standardele de calitate
  • instruirea studenților
  • evaluarea și documentarea practicilor medicale în sistemul Gerica
  • dezvoltarea serviciului, în conformitate cu obiectivele actuale
  • colaborare interdisciplinară și cooperare

Calificări

  • asistență medicală
  • experiență relevantă
  • bune abilități de lucru cu calculatorul
  • permis de conducere
  • bună cunoaștere a limbii norvegiene( solicitanții trebuie să fi trecut de orice echivalent Bergen test)

Limbă:

  • norvegiană

Caracteristici

  • orientat spre serviciu
  • responsabil
  • flexibil

Vă oferim:

  • poziție de lucru 100 %
  • în fiecare al treilea week-end se lucrează
  • două schimburi
  • bun plan de de asigurări și de pensionare
  • o poziție conform aliniatului 23-36, în grila de salarizare (379.250-459.800 coroane, anual)
  • două poziții conform clasei de salarizare 22-35 (374.650-452.100 coroane, anual)

Educație

  • colegiu/universitate

Anunțul original poate fi găsit urmând linkul: http://www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=50700969&searchclickthrough=true

2 comentarii la “Asistent medical, Centrul de îngrijire la domiciliu Frogner, Norvegia

    1. asistent Autor postare

      V-am raspuns mai sus care sunt conditiile. Daca mai aveti ceva nelamuriri, va rog sa ma contactati. O zi frumoasa!