Asistent medical bloc operator, Departamentul de Chirurgie Toracică, Spitalul Universitar din Oslo, Norvegia

Anunţ valabil până la 27.12.2014

Spitalul Rikshospitalet, din cadrul Spitalului Universitar din Oslo

Postul este liber pentru Spitalul Rikshospitalet, din cadrul Spitalului Universitar din Oslo. Departamentul efectuează operaţii asupra inimii, plămânilor și vaselor de sânge. Este singura unitate din țară în care pot fi realizate transplanturi de inimă și plămâni. Căutăm asistenţi medicali pentru perioadă nedeterminată, ture de zi/noapte, fără weekend. Doar candidații care sunt depun o cerere electronică prin intermediul WebCruiter vor fi luaţi în considerare. Cererile sunt procesate consecutiv.

Responsabilităţi:

  • pregătire preoperatorie pentru pacienţii departamentului

Calificări:

  • specializare ca asistent medical bloc operator
  • de dorit experienţă în pregătirea preoperatorie

Educație:

  • colegiu/ universitate
  • asistent medical bloc operator
  • asistent medical specialist

Caracteristici:

  • experiența clinică relevantă ca asistent medical bloc operator
  • cooperarea interdisciplinară este o prioritate în cadrul departamentului și clinicii
  • cazier (de la Poliţia norvegiană)

Vă oferim:

  • poziție de lucru: 100 %
  • salariu conform acordurilor legale în vigoare
  • schemă bună de pensionare, asigurări de accident
  • înalt nivel professional
  • mediu de lucru plăcut
  • 5 ore de lucru pe săptămână, în schimburi

Poți vizualiza anunțul original și poți aplica urmând linkul:

3 comentarii la “Asistent medical bloc operator, Departamentul de Chirurgie Toracică, Spitalul Universitar din Oslo, Norvegia

  1. dine simona

    Buna ziua,as dori sa stiu mai multe despre absolventi de scoala postliceala,care nu au inca experienta necesara.!

    Am virsta de 40 de ani sint in ultimul an ,semestrul al3 lea ,as dori sa stiu din toamna daca voi ma fii una din candidatele dumneavoastra! Imi place ce a ce fac,este o meserie frumoasa,placuta sa ajuti oameni cind sint cu probleme medicale.

    Astept raspuns din partea dumneavoastra

    Va multumesc o zii frumoasa

    1. asistent Autor postare

      Buna seara! In principiu, unii angajatori nu solicita neaparat experienta.
      Si mi se pare ca s-a produs si o confuzie. Site-ul nu intermediaza oferte de munca. Publicam anunturi, cu trimitere la anunturile originale. Restul, depinde de dvoastra si de angajator. Asta, printre altele, caci site-ul are multe alte informatii. Utile, sper. O seara frumoasa!