Asistent medical, Nesodden, Norvegia

Locuri disponibile: 4

Anunţ valabil până la 08.05.2016

Una dintre plajele din Nesodden Foto:www.nesodden.kommune.no

Una dintre plajele din Nesodden
Foto:www.nesodden.kommune.no

Bine aţi venit la Centrul de îngrijire Nesoddentunet!

Avem libere următoarele poziţii, la departamentele L/M şi N/O

  • 100% poziţie fixă
  • 75% poziţie fixă
  • 75% perioadă determinată, în intervalul 15.07.16-15.09.17
  • timpul de lucru: ziua, seara şi în fiecare al treilea weekend

Departamentul în care sunt incluse aceste locuri libere este cel somatic, cu un total de 32 de locuri. Spaţiile sunt moderne şi luminoase, cu vedere la Fiordul Oslo. Departamentul este condus de un manager de departament.

Avem următorul post vacant pe timp de noapte, 77.23 % din timp, pe perioadă nedeterminată. Se lucrează noaptea şi la fiecare al treilea week-end.

Responsabilitățile secțiunii L / M și N / O

  • ca asistent medical vei avea responsabilitatăţi zilnice de asistenţă pentru pacienţii acestui departament. Vei menţine contactul cu pacienţii, vei fi purtătorul lor de cuvânt, vei asigura continuitatea şi coordonarea serviciilor. Rapoartele vor fi predate şefului de departament.
  • Pentru postul vacant, cu timp de lucru noaptea, îţi va reveni responsabilitatea generală de îngrijire, pe timp de noapte, ceea ce înseamnă că ai un rol administrativ pentru toate celelalte departamente.

Calificări:

  • autorizaţie norvegiană de lucru, ca asistent medical
  • experienţa de lucru într-un spital sau într-un centru de îngrijire este de dorit
  • cunoştinţe de norvegiană, scris şi vorbit, echivalente nivelului Bergentest

Aptitudini:

  • condiţie fizică bună, bune abilităţi de comunicare şi colaborare, implicare profesională. Ca asistent care lucrează noaptea va trebui să fii capabil să rezolvi atât sarcinile de lucru trasate de lider, cât şi sarcini de lucru ce trebuie rezolvate în mod independent.

Vă oferim:

  • un mediu de lucru activ și pozitiv, colegi competenţi din punct de vedere profesional
  • obiective anuale
  • munca într-un departament afiliat politicilor incluzive IA
  • o bună schemă de pensii
  • acces, în timpul liber, la cabana centrului, din munții Bedriftsidrettslag
  • noi folosim CosDoc ca sistem profesional de lucru

Salariu:

  • conform contractului colectiv de bază

Despre Nesodden

Nesodden este o zonă frumoasă, a cărei coastă se întinde de-a lungul fiordurilor Oslofjord şi Bunnefjorden. Avem legături bune şi rapide cu Oslo şi Bærum. Sunt multe plaje, o viaţă culturală bogată şi o bună şcoală-grădiniţă. Noi, ca municipalitate, avem 1200 de angajaţi.

Poţi găsi anunţul original şi poţi aplica urmând linkul:

!!! Site-ul www.asistentmedicaliinnorvergia.ro nu este agenție de recrutare și nu intermediază angajarea pentru posturile vacante publicate. Persoanele interesate pot contacta în mod direct angajatorii.

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *