Asistent medical, Municipalitatea Aurskog, Norvegia

Anunț valabil până la 7.11.2014

Centrul de ingrijire Hemnes

centrul hemnes

Aurskog – Holand oferă o viață culturală bogată, acces la educație de calitate și condiții bune de trai. La acestea se adaugă păduri luxuriante, lacuri, râuri, ideale pentru cei cărora le place viața în aer liber, vânătoarea și pescuitul. Localitatea se află la 45 minute de Bjørkelangen, aeroportul principal al țării și are 15.000 locuitori.

Centrul medical HEMNES este format dintr-un departament de tratament, unul de securitate (îngrijire bătrâni) și o unitate de protecție. Departamentul de tratament și securitate are două divizii, cu un total de 28 de pacienți. Aici ai un mediu de lucru variat, cu diferite grupuri de pacienți. Colaborăm bine cu spitalul și cu medicul care monitorizează bolnavii la domiciliu, ceea ce înseamnă că ne tratăm de multe ori pacienții în propriul lor mediu.

Postul vacant presupune să lucrezi 90% din timp, inclusiv în fiecare al treilea weekend.

Responsabilități:

  • îi ajută pe bolnavi să-și folosească propriile resurse
  • evaluează schimbarea stării de sănătate
  • execută cerințele tehnice indicate de medic
  • colaboraează interdisciplinary și cu rudele pacienților
  • utilizează instrumentele informatice în fiecare zi
  • prioritizează sarcinile
  • deleagă sarcini

Subliniem:

  • condiție fizică bună
  • flexibilitate
  • interes în dezvoltarea profesională
  • loialitate
  • respect pentru colegi, pacienți și rudelele acestora

Oferim:

  • un mediu de lucru bun
  • sală de fitness
  • salariu conform acordurilor în vigoare
  • schemă bună de asigurări și de pensionare

Vrem ca angajații să adere la platforma de valori RAUS, care presupune respect(orice persoană are dreptul de a fi luată în serios), responsabilitate (personal responsabil și de încredere), dezvoltare (oportunități).

Vor fi luate în calcul numai cererile depuse online, respectiv formularele de înscriere depuse online.

Puteți găsi anunțul original și puteți aplica urmând linkul:

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *